IMAG0318

Dolores Hoffmanni klaasvitraaž (valminud 1981.a). Dolores Hoffmanni vitraaž kannab pealkirja „Televisioon on aken maailma” – aken, mille avamisel saab teada peaaegu kõigest, mis meid ümbritseb ja mille keskel elame. Vitraaži keskosas kujutatud reporterid edastavad maailmale neile olulisi sõnumeid, vitraažil olevad ringid aga sümboliseerivad teleobjektiive. Kunstiteosel on kasutatud värviteleviisori spektri põhivärve, mis on punane, sinine ja roheline. Punastel osadel on kujutatud kunstimaailma, sinisel akent teaduste maailma ning rohelisel maailma eri põlvkondade pilgu läbi. (www.teletorn.ee)
Continue reading Projektipäevad 16.-17.04.15. Teletorni haridusprogramm “Televisioon-aken maailma”.